Lokasyon :
KARTAL / İSTANBUL
E mail :
info@bluesofistanbul.com
Tel :
0532 282 01 80

Yemek Asansör – Monsarj Asansör

Monşarj Asansör 5 yıl garanti 0532 282 01 80 > Yemek Asansör – Monsarj Asansör

Yemek Asansörü, monsarj asansör, servis asansörü, restoran asansörü, cafe asansörü. 5 yıl garanti. Uygun fiyat. İmalatçıdan direk satış. Monşarj asansör ücretsiz keşif, İtalyan sessiz motor. Mutfak asansör yemek servislerinizi yaparken size büyük kolaylık sağlayacak. Restoran veya kafelerinizde yemeklerinizi yemek asansörü ile hem daha kaliteli hem daha ekonomik taşıyın. Monsarj asansör motor satışı da yapmakta olan firmamızdan monsarj motor fiyatları, monsarj asansör paket fiyatı için telefonla arayarak monsarj motor fiyatı alabilirsiniz. Mutfak asansör fiyatları için üretici firmamızın özel monsarj mutfak asansör fiyatlarını görmeden karar vermeyin. 

Monsarj asansör mutfaklarınızda yemek servislerinizi daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde taşımınızı sağlar. Blues Asansör Market İstanbul, İzmir monsarj asansör üretim satış ve teknik servis hizmeti yanında Türkiye geneli monsarj asansör üretim satış hizmeti vermektedir.  Yemek asansörü az enerji sarfiyatı ile çalışır ayrıca servis asansörü kafe, bar, restoran, hastane gibi işletme ve kurumlarda bina içerisinde yemek, aşı, çatal ve diğer ürünlerinizi katlar arası taşımanıza olanak sağlar. Restorantınız var ve servislerinizin müşterilerinize ulaştırılmasında zorluk mu yaşıyorsunuz? O halde size tavsiyemiz işletmeniz için kesinlikle monşarj asansör düşünmeniz olacaktır.

MONŞARJ ASANSÖR

YEMEK ASANSÖR

YEMEK ASANSÖRDE KALİTEYİ UYGUN FİYATA ALIN

Servis Asansör, Yemek Asansör, Monsarj Asansör

7/24 Garantili Teknik Servis

Asansör üretiminde 50 yıllık bir geçmişe sahip olan firmamız üretmiş olduğu her asansörde firma garantisi ve teknik servis hizmeti vermektedir. Garantisi süresi dolmuş asansörleriniz için Blues Asansör garantili teknik servis ayrıcalığından yararlanmak için tıklayınız.
Read More

Monsarj Asansör, Yemek Asansö, Servis Asansör - Merak Ettikleriniz

Yemek asansör nedir? Monsarj asansör, servis Asansör, yemek asansör, mutfak asansör aynı şey midir? Restoranım için hangi tip monsarj asansör tercih etmeliyim? Servis asansör yalnızca mutfaklarda mı kullanılır?
Read More

Monsarj Asansör Videoları

Yapmış olduğumuz yemek asansör, monsarj asansör, servis asansör videoları için tıklayınız.
Read More