Lokasyon :
KARTAL / İSTANBUL
E mail :
info@bluesofistanbul.com
Tel :
0532 282 01 80

Asansör sektöründe 50 yıla varan tecrübemizle yemek ansörü siparişlerinizi 2 günde teslim ediyoruz. Yemek asansörü üretimini kendi uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Bünyemizde bulunan yedek parça ekipman avantajı, uzman kadromuz ile asansör montajı dahil tam hizmet vererek memnuniyet sağlıyoruz.

Firmamız İstanbul geneli asansör üretim montaj hizmeti yanında Türkiye geneli de yemek asansörü ve diğer yük asansörü, araç asansörü, villa asansörü,  yürüyen merdiven, yürüyen yol üretim ve montaj hizmeti vermektedir. Uzun yıllardır yurt dışı asansör ve yürüyen merdiven üretim ve montaj hizmeti sunmakta olan firmamız uzak doğu başta olmak üzere dünyanın her bölgesine hizmet götürmenin gururunu yaşamaktadır.

Restoran sahibisiniz ve mutfağınızdan yemek salonuna yemekleri ulaştırmakta zorlanıyor musunuz? O halde yemek asansörü işinizi  oldukça kolaylaştıracak demektir. Yemek asansörü sayesinde restoranınızın mutfağında yapmış olduğunuz yemekleri hızlıca yemek salonuna ulaştıracaksınız böylelikle müşterileriniz istediği yemeğe daha hızlı, daha hijyenik ulaşacak bu ise size mutlu müşteriler olarak geri dönecek.

Yemek asansörü mutfağınıza değer katacak.